Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
LED лампа VIDEX R39e 4W E14 4100K
За тарифами
За тарифами
Характеристики LED лампа VIDEX R39e 4W E14 4100K
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Напруга | 175 В |
| Потужність | |
| Світловий потік | |
| Тип цоколя | E 14 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Формфактор | R39 |
| Максимальна сила струму | 32mA |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Кут розсіювання | 140° |
| Коефіцієнт потужності | 0.56 |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Розміри | 39mm х 67mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Робоча температура | -25°C ~ + 50°С |
| Матеріали | Алюміній-пластик |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Вага | 25г |
| Штрих-код | 4820118292625 |
| Артикул | VL-R39e-04144 |
Читати повністю
Сховати
Опис LED лампа VIDEX R39e 4W E14 4100K
LED лампа VIDEX R39e 4W E14 4100K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості- Енергоефективність освітлення 90% (A +).- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.- Ефективний тепловідвід через корпус лампи- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 2 роки.- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (90Лм/Вт). Світловий потік - 360Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 140°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.