Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид запчастини | Матрицы |
| Стан | |
| Тип | Телевизор |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 4, 5, 9 |
| Діагональ (дюйми) | 47" |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 8 |
| Загальна довжина планок (мм.) | 980 |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Довжина одної планки (мм) | 440, 540 |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Квадратна лінза 17 мм |