Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
LED світильник лінійний IP65 TITANUM 20W 6500K
За тарифами
За тарифами
Характеристики LED світильник лінійний IP65 TITANUM 20W 6500K
| Виробник | |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Енергоефективність | 85 Lm/W |
| Категория | Лінійні світильники |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 31 00 |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Максимальная сила тока | 180mA |
| Материалы | Поліпропілен |
| Напряжение | AC 180-250 V |
| Ресурс роботи | 25000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 350mm x 75mm x 50mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246482660 |
| Штрихкод | 4820246482660 |
| Якість світла | Ra 80 |
Читати повністю
Сховати
Опис LED світильник лінійний IP65 TITANUM 20W 6500K
LED лінійний світильник IP65 TITANUM 20W 6500K - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє вологозахистом - IP65. Світильник має світловіддачу - 85Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1700Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 180°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-250В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Відгуки та питання про - LED світильник лінійний IP65 TITANUM 20W 6500K
0.0
Всього відгуків:0