Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | укорочений |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 92см; M - 94см; L - 95см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 65см; M - 66см; L - 67см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
Характеристики Легкі котонові вкорочені штани - блакитний цвет, S (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941615