Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Лещата Stanley універсальні для моделювання 70 мм (1-83-069)
Немає в наявності
Код:002628444
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Лещата Stanley універсальні для моделювання 70 мм (1-83-069)
| Виробник | STANLEY |
| Тип лещат | універсальні |
| Ширина губок | 40 мм |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Тип механізму | різьбовий |
| Максимальний розмір розкриття губок | 70 мм |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал губок | метал |
| Вага, кг | 1.6 кг |
Опис Лещата Stanley універсальні для моделювання 70 мм (1-83-069)
Особливості:
- Лещата універсальні для моделювання
- Регулюються і фіксуються в будь-якому положенні
- Вбудований гвинтовий затиск для легкого закріплення лещат на більшості робочих поверхонь
- Змінні накладки на губки для захисту поверхні деталі від небажаних відміток і пошкоджень
- Яскраво-жовте забарвлення із захистом від корозії
- Фрезеровані губки рівномірно розподіляють тиск при затиску деталі
Відгуки та питання про - Лещата Stanley універсальні для моделювання 70 мм (1-83-069)
0.0
Всього відгуків:0
Лещата Stanley універсальні для моделювання 70 мм (1-83-069)
[[ getCurrentDecimal('2821') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2811') ]] ₴