Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Лещата Stanley универсальные для моделирования (1-83-069) (1-83-069)
| Виробник | STANLEY |
| Тип лещат | універсальні |
| Ширина губок | 40 мм |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Тип механізму | різьбовий |
| Максимальний розмір розкриття губок | 70 мм |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал губок | метал |
| Вага, кг | 1.6 кг |
Опис Лещата Stanley универсальные для моделирования (1-83-069) (1-83-069)
Лещата Stanley MaxSteel (універсальні для моделювання) гарантують максимальну якість і надійність будь-якому користувачеві.Вони забезпечують відмінне регулювання і фіксування в будь-якому положенні. Для зручності використання основа інструменту закріплюється болтами до робочої поверхні. Наявність поворотної підстави з фіксацією робить представлені лещата дуже зручними для використання будь-якому користувачеві.
Інструмент застосовується в області слюсарної та столярної справи. Основним його призначенням є виконання роботи з фіксації елементів при свердлінні, струганні, пилянні і інших видах робіт. Інструмент виготовлений з міцного чавунного сплаву яскраво-жовтого забарвлення і покритий захисним хромовим прошарком для забезпечення захисту від корозії.Лещата оснащені спеціальним накатанним різьбленням гвинтів, яке допомагає забезпечити плавну роботу і максимально довгий термін експлуатації.
Тип лещат: універсальні Спосіб кріплення: затискний Тип механізму: різьбовий Ширина губок: 40 мм Максимальний розмір розкриття губок: 70 мм Матеріал корпуса: метал Матеріал губок: метал Вага, кг: 1.6 кгВідгуки та питання про - Лещата Stanley универсальные для моделирования (1-83-069) (1-83-069)
[[ getCurrentDecimal('2830') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2830') ]] ₴