Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | INTERTOOL |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Вихідна напруга постійного струму | USB 500 мАг |
| Час заряду акумулятора | від мережі 220В - до 5 годин, від сонячної панели - до 10 часов |
| Розміри | упаковка: 265*135*155 мм, ліхтар: 195*100*145 мм |
| Напруга | 4 |
| Ємність акумулятора | 5500 |
| Дальність світлового потоку | 300 |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Об'єм | 0,006066 |
Товар не доступний
Характеристики Ліхтар акумуляторний 1 LED 5 W + 22 SMD, виносна сонячна панель, виносні 2 led лампи, кабель для зарядки телефону-планшета INTERTOOL LB-0105
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами