Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | |
| Висота | 8 см |
| Ширина | |
| Матеріал каркасу | |
| Довжина | |
| Пульт дистанційного керування | |
| Напруга мережі | |
| Стиль виконання | |
| Колір | |
| Тип вимикача | |
| Ступінь захисту IP | |
| Потужність лампи | |
| Колір світіння | |
| Стан | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | |
| Тип лампи | |
| Тип цоколя | |
| Можливість регулювання висоти | |
| Матеріал плафона, підвісок | |
| Лампочки в комплекті | |
| Люстра-вентилятор | |
| Колір арматури (підстави) | |
| Колір плафона | |
| Форма плафона | |
| Световой поток | 3960 |
| Цветовая температура | 4000К |
| Аналог лампы накаливания | 360 W |
| Материал корпуса | метал, стекло |
| Рабочее напряжение | 110 - 240 V |
| Угол рассеивания | 120° |
Товар не доступний
Характеристики Люстра LED "GLORY" 45 W 4000K (хром)
За тарифами
За тарифами