Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 23.5 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 107 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Комбінований |
| Діаметр коліс | 63 мм |
| Жорсткість коліс | |
| Підшипник | |
| Стан | |
| Матеріал деки | |
| Матеріал коліс | |
| Товщина коліс | 50 мм |
| Тип | Лонгборд |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів/Аванс 200 грн. |
| Малюнок | Крутий ведмідь |
| Вид | Скейт |
| Група | Ролики, скейтборд і самокати |
| Підгрупа | Скейти |
Характеристики Лонгборд Маратон Монза (скейтборд) | 104 см, канадський клен, підшипники ABEC-9 Крутий одмідь
В наявності
Код:004041963