Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1 кг 1.9 кг |
| Бренд | SIGMA |
| Тег#СадГород | Да |
| Важкий | Да |
| Габаритний | Да |
| Назва товару | Лопата штикова |
| Особенности | з пластиковою ручкою |
| Размер | 295*220*1050мм |
| Тег#CадГородХоз | Да |
| Форм-фактор | "американка" |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1 кг 1.9 кг |
| Бренд | SIGMA |
| Тег#СадГород | Да |
| Важкий | Да |
| Габаритний | Да |
| Назва товару | Лопата штикова |
| Особенности | з пластиковою ручкою |
| Размер | 295*220*1050мм |
| Тег#CадГородХоз | Да |
| Форм-фактор | "американка" |