Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Діаметр | 115 мм |
| Матеріал каркасу | |
| Напруга мережі | |
| Стиль виконання | |
| Колір | |
| Тип вимикача | |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Стан | |
| Тип лампи | |
| Матеріал плафона, підвісок | |
| Колір арматури (підстави) | |
| Тип | Ночник |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Кнопки |
| Напряжение питания | 220 В |
| Длина шнура | 1.5 |
| Форма светильника | Круглая |
| Тип назначения | Магический шар ночник 4 дюйма 10см, лампа плазма с молниями, уникальный ночник с эффектом молний |
Характеристики Магічна куля нічник 4 дюйми 10 см, лампа плазма з блискавками, унікальний нічник з ефектом блискавок
В наявності
Код:003048108