Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал каркасу | |
| Напруга мережі | 5 В |
| Колір | |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | |
| Кількість джерел світла | |
| Тип лампи | |
| Матеріал плафона, підвісок | |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Напряжение питания | 5В |
| Тип | Ночник |
| Тип крепления | На поверхность |
| Управление | Кнопки |
| Источник питания | Аккумуляторный |
Характеристики Магнітний LED-світильник для стола, живлення від USB, 19х7 см, Білий/Настільна лампа нічник/LED лампа акумуляторна
Немає в наявності
Код:004031033
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами