Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 190 г |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | 4G маршрутизатор |
| Особливості | Кнопки: Wi-Fi вкл/викл., WPS, RESET, POWER |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPS |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 110 мм |