Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 271 г |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | підтримка PoE |
| Оперативна пам'ять | 64 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]) |
| Підтримка транспортних протоколів | UDP |
| Функції міжмережевого екрану | SPI |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 126 мм |