Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | CUDY |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Режими роботи | точка доступу |
| Процесор | 0.88 GHz dual-core processor |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | потужні |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 53.7 мм |