Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Mercusys AC12_V2
| Виробник | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11g |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 140 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mercusys AC12_V2
Блискавичний Wi-Fi кожен день
AC12 підтримує стандарт 802.11ac та забезпечує блискавичну швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с, що в три рази вище швидкості попереднього стандарту 802.11n. AC12 дозволяє пристроям досягати оптимальну Wi-Fi продуктивність. Це кращий вибір для швидкого і потужного Wi-Fi вдома або в офісі.
Одночасні дводіапазонні підключення
Завдяки підтримці дводіапазонного Wi-Fi до мережі можна підключити більше пристроїв. Швидкість до 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц - це відмінний вибір для повсякденних завдань, як робота в інтернеті чи перевірка пошти, в той час як швидкість до 867 Мбіт/с на 5 ГГц впорається з усіма ресурсоємними завданнями, такими як онлайн-ігри і потоковий перегляд HD-відео. Мовленн обох каналів відбувається одночасно, дозволяючи виконувати всі ці завдання паралельно на різних пристроях.
Потужний сигнал і покриття
Чотири зовнішні 5 дБі антени забезпечать широке покриття Wi-Fi мережі і потужний сигнал у всьому будинку або офісі, дозволяючи забути про проблеми поганого підключення.
Бездоганна робота в мережі завдяки IPv6 і IPTV
Завдяки підтримці IPv6 AC12 дозволяє використовувати сервіси IPv6 інтернет-провайдерів і відвідувати сайти IPv6. IPTV підтримує IGMP Proxy/Snooping, режим моста та тегування VLAN для оптимізації потоків IPTV, а також для високої ефективності і бездоганної роботи в мережі.
Легке покрокове налаштування
Складність налаштувань - в минулому. Просто дотримуйтесь покрокової інструкції в веб-інтерфейсі, щоб налаштувати AC12 за лічені хвилини.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Особливості: 2x2 MIMO Особливості: DMZ Особливості: MU-MIMO Особливості: Кнопки: WPS, RESET Особливості: Підтримка IPTV Стандарт Wi-Fi 802.11: a Стандарт Wi-Fi 802.11: ac Стандарт Wi-Fi 802.11: b Стандарт Wi-Fi 802.11: g Стандарт Wi-Fi 802.11: n Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 4 Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 3 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11a Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: UPnP Віддалене управління: WEB-інтерфейс Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 222 мм Висота: 32 мм Глибина: 140 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор Mercusys AC12_V2
[[ getCurrentDecimal('1162') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1160') ]] ₴