Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Mercusys MR30G
| Виробник | |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 125.9 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Глибина | 159.7 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mercusys MR30G
Швидкість AC1200
MR30G забезпечує швидкість до 1,2 Гбіт/с за стандартом 802.11ac. Смуга пропускання 2,4 ГГц (до 300 Мбіт/с) більш далекобійний і підійде для перегляду веб-сторінок, роботи з поштою і соцмереж. Для більш вимогливих завдань, таких як перегляд HD-відео і онлайн-ігор, краще підійде діапазон 5 ГГц (до 867 Мбіт / с), що забезпечує більш високу швидкість.
Більше одночасних підключень
При великій кількості одночасних підключень до мережі звичайним роутерам доводиться вибудовувати пристрої в чергу, що гальмує роботу Wi-Fi мережі. Завдяки технології MU-MIMO роутер MR30G взаємодіє одразу з декількома пристроями, що скорочує час очікування і збільшує ефективність мережі.
Потужні антени і Beamforming
Чотири зовнішні антени з коефіцієнтом високого підсилення 5 дБі значно збільшують дальність і потужність сигналу, а технологія Beamforming автоматично виявляє Wi-Fi пристрої і створює спрямований Wi-Fi сигнал, підвищуючи стабільність підключення.
Відмінний Wi-Fi у всьому будинку
MR30G розкриє весь потенціал мережі завдяки потужним підсилювачам с низьким рівнем шуму. Це означає, що у Wi‐Fi мережі буде збільшена зона покриття, а у кожного підключеного пристрою — чудовий сигнал.
Гігабітна швидкість по кабелю
Завдяки гігабітним портам, які в десять разів швидше портів стандарту Fast Ethernet, MR30G передає дані на великій швидкості для будь-яких дротових пристроїв, включаючи ПК, IPTV та ігрові консолі.
Просте налаштування
Дотримуйтесь покрокової інструкції в зручному веб-інтерфейсі для швидкого та легкого налаштування.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Особливості: MU-MIMO Особливості: Кнопки: WPS, RESET Особливості: Підтримка технології Beamforming Стандарт Wi-Fi 802.11: a Стандарт Wi-Fi 802.11: ac Стандарт Wi-Fi 802.11: b Стандарт Wi-Fi 802.11: g Стандарт Wi-Fi 802.11: n Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 4 Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 2 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 125.9 мм Висота: 37 мм Глибина: 159.7 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор Mercusys MR30G
[[ getCurrentDecimal('1313') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1228') ]] ₴