Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Mercusys MW301R
| Виробник | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Також шукають | дешеві |
| Глибина | 93 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mercusys MW301R
Маршрутизатор Mercusys MW301R
MW301R володіє двома 5 дБі антенами, значно поліпшують потужність і стабільність передачі сигналу Wi-Fi. MW301R забезпечує швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших пристроїв на швидкості до 300 Мбіт / с. Маршрутизатор дозволить з легкістю переглядати потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри і завантажувати файли.
Зручний і компактний дизайн. Нам вдалося створити маршрутизатор, який поміщається на долоні і не втрачає в продуктивності. Високоякісні компоненти, включаючи чіпсет від MediaTek, складають основу маршрутизатора і роблять його потужним і компактним.
Захист мережі
Комплексні функції безпеки дозволять вашим пристроям встановлювати надійні з'єднання з MW301R.
Батьківський контроль - керуйте розкладом і політиками підключення пристроїв до інтернету.
Гостьова мережу - забезпечте вашу приватну мережу, створюючи окремий доступ для гостьових користувачів.
Шифрування WPA-PSK / WPA-PSK2 - високий стандарт безпеки забезпечить захист вашого бездротового підключення від небажаних відвідувачів.
Установка в 3 етапи
Забудьте про складну налаштування - MW301R налаштовується в хвилини, просто дотримуйтесь покрокової інструкції в веб-інтерфейсі.
Mercusys - один з лідерів міжнародного ринку мережевого обладнання в своєму сегменті, який співпрацює з відомими виробниками чіпсетів, включаючи такі великі корпорації, як MediaTek і Qualcomm.
Місія Mercusys - надати якісну інтернет-підключення для своїх користувачів. Ми віримо, що в сьогоднішньому цифровому світі кожна людина повинна мати доступ до сучасних інформаційних і розважальних ресурсів. Mercusys прагне стати надійним партнером, який би дозволив клієнтам примножити їх можливості, використовуючи безмежний потенціал інтернету.
Пристрої Mercusys орієнтовані на кінцевих споживачів і представників середнього і малого бізнесу, зокрема, сегмента SOHO (small office / home office). Лінійка Mercusys включає Wi-Fi роутери, мережеві адаптери, підсилювачі Wi-Fi, некеровані SOHO комутатори низького цінового діапазону.
Бренд Mercusys націлений на розробку швидкого, простого і недорогого обладнання високої якості для отримання максимуму від домашнього інтернет-підключення, створення стабільної домашньої мережі і виконання базових завдань.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 ГГц Кількість антен: 2 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 2 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11n Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IPv4 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: UPnP Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Ширина: 136 мм Висота: 26 мм Глибина: 93 мм