Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
| Виробник | MikroTiK |
| Вага | 129 г |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Тип антени | вбудовані |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 433 Мбіт/с) |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Додаткові порти | USB |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | QCA9558 |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | з usb-входом |
| Глибина | 137 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) - це двохдіапазонний Wi-Fi роутер з гігабітними мережевими портами і SFP портом для підключення оптики. Роутер відрізняється високою пропускною здатністю по кабелю і по Wi-Fi. Гігабітні мережеві порти дозволяють на повну потужність використовувати можливості високошвидкісного стандарту 802.11ac.Маршрутизатор ідеально підійде для установки в квартирі або офісі. Частота 5ГГц дозволяє працювати в менш зашумлення радіоефірі з високою швидкістю передачі даних по Wi-Fi.MikroTik hAP ac оснащений SFP портом, призначеним для підключення оптоволоконного кабелю провайдера через SFP модуль. Роутер підтримує подачу живлення за допомогою стандартного блоку живлення або через 1-й мережевий порт за технологією Passive POE. Через 5-й мережевий порт можна подати живлення 24В 0,5А за технологією Passive POE на інший пристрій, наприклад, живити вуличну Wi-Fi точку.На корпусі маршрутизатора Wi-Fi Mikrotik hAP ac є повнорозмірний порт USB 2.0. Він призначений для підключення зовнішніх накопичувачів або 3G / 4G модемів. Перед використанням модему, переконайтеся, що ваша модель входить в перелік сумісних 3G USB модемів. Операційна система RouterOS Level4, яка управляє маршрутизатором, дозволяє настроїти обмеження швидкості інтернету, закрити доступ до певних сайтів або соціальним мережам, обмежити закачування торрентів, налаштувати VPN підключення, організувати HotSpot, налаштувати роутер на одночасну роботу з двома інтернет провайдерами та багато іншого. Якщо вам потрібен високошвидкісний двохдіапазонний Wi-Fi роутер, рекомендуємо купити маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT).
Режими роботи: 3G маршрутизатор Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Особливості: підтримка PoE Процесор: QCA9558 Оперативна пам'ять: 128 мб Стандарт Wi-Fi 802.11: a (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 433 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: вбудовані Кількість антен: 2 Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Вхідний інтерфейс: SFP Кількість LAN портів (RJ-45): 5 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Додаткові порти: USB Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Підтримка VPN: так Ширина: 114 мм Висота: 29 мм Глибина: 137 мм Вага: 129 гВідгуки та питання про - Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
[[ getCurrentDecimal('7316') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7316') ]] ₴