Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Mikrotik hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD)
| Виробник | MikroTiK |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Тип антени | знімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Глибина | 129 мм |
| Процесор | IPQ-4019 |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Додаткові порти | USB |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | з usb-входом |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Mikrotik hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD)
Забудьте про нескінченні пошуки ідеального роутера WiFi і час перегляду нескінченних оглядів і специфікацій! Ми створили єдину доступну за ціною домашню точку доступу, в якій є всі функції, які можуть вам знадобитися на довгі роки.
Ваш старий маршрутизатор щосили намагається дістатися до будь-якого куточка вашого будинку? Що ж, забудьте про це! Ми включили в комплект зовнішні антени безпровідного зв'язку з високим коефіцієнтом посилення і чудовим покриттям. Відтепер тільки надійне і стабільне бездротове з'єднання в кожній кімнаті!
Завдяки 5 портів Gigabit Ethernet, 256 МБ оперативної пам'яті і чотирьохядерному процесору hAP ac3 може задовольнити запити навіть самих великих і вимогливих домашніх господарств. Завдяки підтримці PoE він може харчуватися або харчуватися від інших пристроїв. Пристрій обладнаний 128 мегабайтами пам'яті NAND і повнорозмірним портом USB, який можна використовувати для додавання додаткового сховища. Новий корпус дозволяє встановлювати пристрій ка вертикально, так і горизонтально. Також в комплект входить набір для настінного кріплення
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Процесор: IPQ-4019 Стандарт Wi-Fi 802.11: a Стандарт Wi-Fi 802.11: ac Стандарт Wi-Fi 802.11: b Стандарт Wi-Fi 802.11: g Стандарт Wi-Fi 802.11: n Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: знімні Кількість антен: 2 Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 5 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11n Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Додаткові порти: USB Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 251 мм Висота: 39 мм Глибина: 129 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор Mikrotik hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD)
[[ getCurrentDecimal('6031') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6031') ]] ₴