Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | NETIS |
| Вага | 153 г |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Особливості | Перенаправлення портів /віртуальні сервери, тригер портів, UPnP, DMZ, приватний FTP порт,Функція USB /обмін даними, FTP сервер, медіа сервер, 3G/4G/LTE USB модеми,Управління доступом /IP/MAC/доменна фільтація,Пропуск трафіку VPN /PPTP, L2TP, IP SEC,Системні вимоги /Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8, MAC OS 10.4/10.5/10.6.10.7/10.8, Linux |
| Комплектація | Блок живлення /12 В/1 А - 1 шт,кабель Ethernet /1 шт,Короткий (багатомовний) посібник із встановлення /1 шт,Пристрій N5 /1 шт |
| Обєм | 0.0028 м3 |
| Тип | маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE,PPTP,L2TP,WISP,DHCP,Статична IP-адреса |
| QoS | WMM,Керування смугою пропускання |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % /без утворення конденсату |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/n/ac /(на частоті 5 ГГц),b/g/n /(на частоте 2.4 ГГц ) |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура експлуатації | 0...+40°С |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % /без утворення конденсату |
| Гарантия | 24 місяця |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно тарифів Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |