Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3000GX
| Виробник | Ruijie Networks |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | Ruijie Reyee |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | потужні |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 140 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3000GX
Досвід користувача Wi-Fi 6. Оцініть підвищення швидкодії
Завдяки передовій технології Wi-Fi 6 RG-EW3000GX забезпечує в 4 рази більшу ємність пристрою і гарантує в 3 рази вищу швидкість порівняно з Wi-Fi 5.
Надвисокі швидкості завдяки смузі пропускання 160 мГц
RG-EW3000GX перевершує найсміливіші очікування, підтримуючи смугу пропускання 160 МГц. Ви зможете без зусиль домогтися стабільного передавання даних із надвисокою швидкістю більш ніж 900 Мбіт/с.
Удвічі більше портів WAN, удвічі вища швидкість
Підтримка дводіапазонного гігабітного доступу і можливість агрегування смуги пропускання, щоб забезпечити загальну пропускну здатність понад 1,6 Гбіт/с.
Збільшене покриття, розширені можливості підключення
Завдяки 5 антенам із високим коефіцієнтом посилення RG-EW3000GX забезпечує якісний сигнал Wi-Fi без
Комірчаста мережа Reyee, швидке та просте розширення мережі
Завдяки комірчастій мережі Reyee вам більше не доведеться турбуватися про вільні ділянки в покритті. Ніздрювата мережа Reyee підтримує під'єднання всіх домашніх маршрутизаторів Reyee Wi-Fi 5 і Wi-Fi 6, даючи змогу налаштувати мережу, що забезпечує безшовний роумінг і уніфіковане керування.
Зручне керування домашньою мережею
Додаток Ruijie Reyee надає неймовірні вдосконалені функції, даючи змогу віддалено керувати мережею в будь-який час.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: посилювач сигналу Режими роботи: точка доступу Особливості: 2 х WAN-порта Особливості: 2×2 MU-MIMO Особливості: firewall Особливості: Підтримка IPTV Стандарт Wi-Fi 802.11: a Стандарт Wi-Fi 802.11: ac Стандарт Wi-Fi 802.11: ax Стандарт Wi-Fi 802.11: g Стандарт Wi-Fi 802.11: n Швидкість Wi-Fi: 2976 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 5 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA3 Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 3 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ax Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: NAT Підтримка транспортних протоколів: OpenVPN Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка VPN: так Віддалене управління: Ruijie Reyee Підтримка MESH: так Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 260 мм Висота: 30 мм Глибина: 140 мм Вага: 500 гВідгуки та питання про - Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW3000GX
[[ getCurrentDecimal('3667') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3667') ]] ₴