Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
| Виробник | |
| Висота | 49.2 мм |
| Ширина | 272.5 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | фільтрація MAC-адрес |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 4804 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA3 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | захист від DDoS-атак |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | Tether |
| Підтримка MESH | так |
| Також шукають | потужні |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 147.2 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Wi-Fi 6 оновлює вашу мережу
Технологія Wi-Fi останнього покоління забезпечує більшу швидкість, менше затримок і більшу пропускну здатність, забезпечуючи більше одночасно підключених пристроїв у вашій домашній мережі.
Висока швидкість потокового відео 8K
Значно покращена швидкість дозволяє одночасно вести трансляцію, завантажувати великі файли та грати. Потрібна більш висока швидкість? Перейдіть на частоту 5 ГГц із функціями збільшення швидкості для транслювання відео 8K без затримок.
Широке покриття Wi-Fi за допомогою передових технологій
Насолоджуйтесь стабільним Wi-Fi підключенням навіть на кухні та в спальні. Високопотужні FEM-модулі, 6 антен, технології Beamforming та 4T4R покращують покриття Wi-Fi, щоб ідеально відповідати вашим потребам та концентрувати силу сигналу на ваших пристроях.
Потужний процесор, що забезпечує стабільність у мережі
Оснащений високоефективним 64-розрядним процесором Qualcomm нового покоління Archer AX72 ефективно обробляє дані та зменшує затримку в мережі, забезпечуючи надійний та стабільний сигнал.
Підключайте більше пристроїв, будьте швидкими
Десятки пристроїв легко підключаються до високошвидкісної мережі, а потокова передача відео, ігри та офісні програми працюють без затримок.
OFDMA
Дозволяє різним пристроям спільно використовувати один потік передачі даних, підвищуючи ефективність.
MU-MIMO
Передача даних на різні пристрої одночасно за допомогою кількох потоків.
Вражаючий дизайн
Ефектний дизайн роутера відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, а велика кількість отворів вентиляцій гарантує відсутність перегріву.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Особливості: 4х4 MU-MIMO Особливості: IGMP Proxy Особливості: IPv4/IPv6 Особливості: OpenVPN сервер Особливості: PPTP VPN сервер Особливості: Батьківський контроль Особливості: Кнопки: Wi-Fi вкл/викл., WPS, RESET, POWER Особливості: настройка гостьового доступу Особливості: Підтримка IPTV Особливості: Підтримка технології Beamforming Особливості: фільтрація MAC-адрес Стандарт Wi-Fi 802.11: a Стандарт Wi-Fi 802.11: ac Стандарт Wi-Fi 802.11: ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) Стандарт Wi-Fi 802.11: ax (5 ГГц, до 4.8 Гбіт/c) Стандарт Wi-Fi 802.11: b Стандарт Wi-Fi 802.11: g Стандарт Wi-Fi 802.11: n Швидкість Wi-Fi: 4804 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 6 Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-ENT Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-ENT Захист інформації: WPA3 Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ax Додаткові порти: USB 3.0 Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IGMP Підтримка транспортних протоколів: IPv4 Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: OpenVPN Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: UPnP Функції міжмережевого екрану: SPI Функції міжмережевого екрану: захист від DDoS-атак Підтримка VPN: так Віддалене управління: Tether Підтримка MESH: так Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 272.5 мм Висота: 49.2 мм Глибина: 147.2 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
[[ getCurrentDecimal('6330') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6330') ]] ₴