Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link Archer-C20 (ARCHER-C20)
| Виробник | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | функції батьківського контролю |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 433 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]) |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 144 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link Archer-C20 (ARCHER-C20)
802.11 ac - Наступне покоління Wi-FiArcher C20 підтримує наступне покоління бездротового зв'язку, швидкість якого в 3 рази перевищує швидкість стандарту 802.11 n. Завдяки покращеній продуктивності і надійного захисту 802.11 ac є ідеальним рішенням для прискорення вашої домашньої мережі і вирішення проблеми завантаженості каналу.Швидкість до 733 Мбіт/с на двох частотахArcher C20 працює в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи чудову якість бездротового з'єднання, а також можливість вибору між двома частотами під ваші потреби. Прості завдання, такі як e-mail або перегляд веб-сторінок, які можуть виконуватися на 2,4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, в той час, як ресурсномісткі завдання, такі як онлайн ігри та перегляд HD-відео, можуть виконуватися на 5 ГГц зі швидкістю до 433 Мбіт/с.Стабільний сигнал і велика зона покриттяЗавдяки зовнішнім антенам ви зможете скористатися чудовою якістю бездротового з'єднання, стабільним сигналом в будь-якому напрямку, а також високою швидкістю на більш далеких відстанях. Все це забезпечить вам збільшену зону покриття бездротової мережі і надійне з'єднання в будь-яких частинах вашого дому або офісу.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Особливості: настройка гостьового доступу Особливості: функції батьківського контролю Стандарт Wi-Fi 802.11: a (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 150 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 433 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 433 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 3 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]) Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: FTP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: IPv4 Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Підтримка транспортних протоколів: UPnP Функції міжмережевого екрану: SPI Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація вмісту URL Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 230 мм Висота: 35 мм Глибина: 144 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link Archer-C20 (ARCHER-C20)
[[ getCurrentDecimal('1462') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1462') ]] ₴