Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ARCHER-MR200
| Виробник | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 433 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 141 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ARCHER-MR200
TP-LINK Archer MR200 — AC750 дводіапазонний 4G LTE Wi-Fi роутер.
Спільний доступ до мережі 4GВикористовуйте можливості 4G LTE на повну потужність і завантажуйте файли зі швидкістю до 150 Мбіт/с разом з Archer MR200. Archer MR200 забезпечить вам спільний доступ до мережі 4G LTE для безлічі пристроїв Wi-Fi, даючи змогу переглядати HD-відео, завантажувати файли й вести відеоконференції без розривів з'єднання.
Велика зона покриття та дводіапазонний Wi-Fi4G LTE-роутер Archer MR200 працює у двох частотних діапазонах, забезпечуючи сукупну швидкість бездротового з'єднання до 733 Мбіт/с. Два частотні діапазони 2.4 ГГц і 5 ГГц забезпечують оптимальну роботу пристрою й мінімізують інтерференцію сигналу. Використання сучасних технологій бездротового зв'язку та вдосконалених антен забезпечать надійне з'єднання й більшу зону покриття мережі.
Налаштування не потрібнеЗавдяки вбудованому 4G LTE-модему та слоту для SIM-картки все, що вам потрібно — це вставити SIM-картку та увімкнути роутер. Використання Wi-Fi в мережі 4G LTE ще ніколи не було настільки простим.
Wi-Fi там, де він потрібенArcher MR200 забезпечує неперевершену зручність у роботі. Пристрій є відповідним Wi-Fi рішенням для різного робочого середовища: для дому, для офісу, далеко від міста або на виробничому майданчику.
Порт WAN для резервного під'єднанняЗавдяки перемикному порту WAN/LAN Archer MR200 забезпечує безліч типів під'єднання, зокрема під'єднання з допомогою кабельного, оптоволоконного і DSL-модему.
Режими роботи: 4G маршрутизатор Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Стандарт Wi-Fi 802.11: a (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 433 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 433 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Кількість антен: 2 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: роз'єм для SIM-карти Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 3 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11a Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11n Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: NAT Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Функції міжмережевого екрану: SPI Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: захист від DDoS-атак Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Підтримка VPN: так Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 202 мм Висота: 34 мм Глибина: 141 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link ARCHER-MR200
[[ getCurrentDecimal('4570') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4438') ]] ₴