Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ER7206
| Виробник | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримує автоматичне визначення WAN/LAN |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 131 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ER7206
Omada SDN — розумне хмарне рішення для бізнес-мереж
Шлюз TL-ER7206 підтримує безшовну інтеграцію з платформою Omada SDN і дозволяє виконувати дистанційне централізоване управління де і коли завгодно. Для максимальної зручності також підтримується Standalone-управління через веб-інтерфейс або додаток.
До чотирьох гігабітних портів WAN для оптимальної пропускної здатності
Один гігабітний порт WAN SFP, один гігабітний порт WAN RJ45 і два взаємозамінних порти WAN / LAN дозволяють створити до чотирьох підключень WAN на одному пристрої, а балансування навантаження Multi-WAN розподіляє потоки даних виходячи з пропускної спроможності кожного порту WAN, щоб в максимальній мірі задіяти широкосмугове підключення.
Безпечний VPN
TL-ER7206 підтримує VPN-підключення IPsec/PPTP/L2TP по протоколах IPsec/SSL. Завдяки потужній апаратній начинці TL-ER7206 підтримує до 100 підключень LAN-to-LAN IPsec, 50 підключень OpenVPN, 50 підключень L2TP та 50 підключень PPTP VPN. Автоматичне VPN-підключення IPsec одним натисканням істотно спрощує налаштування VPN, а також управління і розгортання мережі, одночасно захищаючи і шифруючи передачу особистих даних site-to-site через інтернет.
Управління стратегією інтернет-доступу
Визначте параметри і права інтернет-доступу для користувачів за допомогою фільтрації IP/MAC/URL-адрес і списку управління доступом (ACL). Портал аутентифікації спрощує контроль мережевих ресурсів за рахунок фіксації, аутентифікації і класифікації призначеного для користувача доступу. Також в залежності від попередньої установки кожному користувачеві або гостю може виділятися свій обсяг мережевих ресурсів.
Просте управління через додаток Omada
Дотримуйтесь інструкцій в безкоштовному додатку Omada, щоб завершити настройку за лічені хвилини. Omada дозволяє змінювати налаштування, відстежувати стан мережі і керувати клієнтами прямо зі смартфона або планшета.
Режими роботи: провідний маршрутизатор Особливості: IGMP Proxy Особливості: TCP/IP Особливості: Клонування MAC-адреси: зміна WAN / LAN MAC-адресу Особливості: Кнопка RESET Особливості: Підтримка IPTV Особливості: підтримує автоматичне визначення WAN/LAN Оперативна пам'ять: 512 мб Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Вхідний інтерфейс: SFP Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ab Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: DNS Підтримка транспортних протоколів: ICMP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: NAT Підтримка транспортних протоколів: OpenVPN Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: SNTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Підтримка VPN: так Віддалене управління: WEB-інтерфейс Кількість в комплекті: 1 шт Ширина: 226 мм Висота: 35 мм Глибина: 131 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link ER7206
[[ getCurrentDecimal('5997') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5997') ]] ₴