Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Маршрутизатор TP-Link TL-MR3020
| Виробник | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Тип антени | вбудовані |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 150 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Також шукають | з usb-входом |
| Глибина | 67 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link TL-MR3020
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-MR3020Відчуйте свободу підключень до стандарту 3G! Живиться від ноутбука або від мережевого адаптера, маршрутизатор TL-MR3020 дозволить користувачам з легкістю спільно використовувати мобільне підключення 3G / 3.75G. За допомогою налаштування безпеки натисненням однієї кнопки, TL-MR3020 дозволить користувачам швидко налаштувати захист бездротової мережі. Просто потрібно натиснути кнопку WPS на маршрутизаторі і автоматично встановиться з'єднання, захищене режимом шифрування WPA.Це не тільки більш швидкий і безпечний спосіб настройки, але і найбільш зручний, так як користувачам навіть не доведеться запам'ятовувати пароль! Користувачі миттєво зможуть бути онлайн і користуватися Інтернет, за допомогою керівництва користувача на компакт-диску навіть починаючі користувачі легко налаштують бездротові підключення до Інтернету. Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-MR3020 можна легко і просто встановити практично в будь-якому місці. Все, що вам потрібно зробити - це вставити USB-модем в машрутізатор, знайти ім'я бездротової мережі SSID на вашому комп'ютері і підключитися до неї. Режими роботи: 3G маршрутизатор Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 150 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 150 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 ГГц Тип антени: вбудовані Кількість антен: 1 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 1 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Додаткові порти: MiniUSB Додаткові порти: USB Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Функції міжмережевого екрану: NAT Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 74 мм Висота: 22 мм Глибина: 67 мм
Відгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link TL-MR3020
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор TP-Link TL-MR3020
[[ getCurrentDecimal('1266') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1266') ]] ₴