Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420
| Виробник | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Додаткові порти | USB |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | з usb-входом |
| Глибина | 138 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420
Відчуйте свободу бездротового підключення за стандартом 3G/4G! Бездротовий маршрутизатор TL-MR3420 дозволяє створювати спільний доступ до мобільного 3G/4G-підключення по Wi-Fi або кабелю Ethernet. Підключіть USB-модем 3G/4G і в кілька кроків створіть точку доступу Wi-Fi, що забезпечить бездротовий доступ в Інтернет, а також дозволить обмінюватися даними в локальній мережі.TL-MR3420 володіє чудовою швидкістю передачі даних 4G і сумісний з 3G-модемами, що дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного Інтернету 3G/4G по Wi-Fi. Сумісність з модемами - найбільш важливий фактор при купівлі 3G/4G-маршрутизатора. TP-LINK вжив усі необхідні заходи, щоб забезпечити успішну роботу пристрою з модемами Інтернет-провайдерів у регіонах його продажу.TL-MR3420 володіє функцією авто-перемикання між 3G/4G і провідним підключенням (WAN), завдяки чому ви зможете бути додатково застраховані від обриву з'єднання. У налаштуваннях можна вибрати пріоритетний режим: 3G/4G або WAN (другий варіант при цьому буде резервним). На даний момент TL-MR3420 є одним з небагатьох пристроїв, що забезпечують можливість використання двох типів резервного підключення. Ви отримуєте гнучкість у налаштуванні мережі, економію часу простою та оплати Інтернет-підключення. TL-MR3420 підтримує стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 n і дозволяє створити бездротову мережу зі швидкістю до 300 Мбіт/с, одночасно скорочуючи втрати при передачі даних на великих дистанціях і через перешкоди в офісі або квартирі. Маршрутизатор також володіє великим радіусом покриття мережі в порівнянні з пристроями стандарту 802.11 g. Режими роботи: 3G маршрутизатор Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 2 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Додаткові порти: USB Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Функції міжмережевого екрану: NAT Функції міжмережевого екрану: SPI Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація вмісту URL Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 204 мм Висота: 44 мм Глибина: 138 мм
Відгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420
0.0
Всього відгуків:0
Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420
[[ getCurrentDecimal('1436') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1436') ]] ₴