Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 43.7 мм |
| Ширина | 442.4 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | підтримка PoE |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 285.6 мм |
| Вага | 4950 г |