Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина (см) | 12.5 |
| Діаметр (см) | 3.5 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина (см) | 12.5 |
| Діаметр (см) | 3.5 |