Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Машинка для стрижки Esperanza EBC003
| Виробник | |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | від мережі |
| Довжина стрижки | 1 - 12 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | кнопкове |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функції | петля для підвішування |
| Тип мотора | роторний |
| Комплектація | олива для змащення лез |
| Габарити в упаковці | 25 х 18 х 6 см |
| Вага | 350 |
| Вага в упаковці | 530 г |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Esperanza EBC003
З машинкою для стрижки волосся Esperanza ви можете забути про часті відвідування перукарень - вдома ви зможете підстригти волосся або бороду так, як вам хочеться, швидко і дуже легко. Завдяки нашим машинкам для стрижки ви заощадите час та гроші. Машинка для стрижки волосся оснащена важелем для регулювання довжини стрижки та чотирма додатковими гребенями для точного укладання, щоб зачіска вийшла такою, якою ви її очікуєте.
Живлення: від мережі Довжина стрижки: 1 - 12 мм Тип встановлення довжини: знімні насадки Тип управління: кнопкове Ширина ножа: 40 мм Функції: петля для підвішування Кількість насадок: 4 Тип мотора: роторний Матеріал лез: сталь Комплектація: олива для змащення лез Габарити в упаковці: 25 х 18 х 6 см Вага: 350 Вага в упаковці: 530 г Колір: сріблястийВідгуки та питання про - Машинка для стрижки Esperanza EBC003
0.0
Всього відгуків:0
Машинка для стрижки Esperanza EBC003
[[ getCurrentDecimal('457') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('445') ]] ₴