Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Машинка для стрижки Philips HC7650/15
| Виробник | |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Довжина стрижки | 0.5 - 28 мм |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип управління | регулювальне коліщатко |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функції | швидка зарядка |
| Час автономної роботи | 90 хвилин |
| Час зарядки | 1 година |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | тип акумулятора: літій-іонний |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити в упаковці | 22.4 x 19.3 x 6.9 см |
| Вага | 500 г |
| Вага в упаковці | 580 г |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | найкращі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Philips HC7650/15
Стриження волосся удвічі швидшеІнноваційний дизайн гребеня дає змогу видаляти волосся з лез під час використання й у такий спосіб запобігати застряганню навіть довгого волосся в гребені, що дасть швидше почати й виконати стриження.
Леза з подвійним заточуванням для стриження вдвічі швидшеУдосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому різальному блоку стриження удвічі швидше, порівнюючи з одинарним.
Вибирайте з 28 параметрів довжини за допомогою колеса регулювання: від 0,5 до 28 ммПоверніть колесо регулювання для вибору та фіксації потрібного параметру довжини. На двох регульованих гребенях доступна довжина від 3 до 28 мм з інтервалом 1 мм. Використовуйте гребінь для щетини 2 мм для короткої стрижки або догляду за бородою. Зніміть гребінь для підстригання за довжиною 0,5 мм.
До 90 хвилин автономної роботиПотужний акумулятор забезпечує до 90 хвилин автономної роботи після 1 години заряджання, гарантуючи максимум свободи та простоту використання.
прилад, що 100% миєтьсяМашинка для стриження водонепроникна, що дає змогу чистити її під проточною водою. Ретельно промивайте її водою, щоб підтримувати прилад в ідеальному стані.
Режим Turbo для додаткової потужності під час стриження густого волоссяУ разі натискання кнопки турборежиму мотор почне працювати швидше, що дасть змогу стригти навіть густе волосся.
Ергономічна ручка забезпечує точність і комфортМашинка для стриження Series 7000 зручна і проста в обігу. Спеціальна текстура ручки дає змогу легко переміщати пристрій під час стриження.
Немає догляду, що економить час і силиЗаощаджуйте час і сили завдяки довговічним самозагострюваним лезам, які залишаться гострими навіть після 5 років використання. Машинка є такою, що 100% миється, що дає легко і швидко чистити її проточною водою
Живлення: акумулятор + від мережі Довжина стрижки: 0.5 - 28 мм Тип встановлення довжини: знімні насадки Тип встановлення довжини: телескопічні насадки Тип управління: регулювальне коліщатко Ширина ножа: 41 мм Функції: індикатор заряда Функції: волога очистка Функції: самозагострювані ножі Функції: швидка зарядка Час автономної роботи: 90 хвилин Час зарядки: 1 година Кількість насадок: 3 Тип мотора: роторний Матеріал лез: сталь Додатково: вологий тип очищення Додатково: крок встановлення довжини стриження: 1 мм Додатково: міцний футляр для зберігання машинки й аксесуарів Додатково: не потребує змащування Додатково: прилад, який 100% миється Додатково: режим turbo для додаткової потужності під час стриження густого волосся Додатково: тип акумулятора: літій-іонний Комплектація: дорожній футляр Комплектація: машинка для стриження Комплектація: набір перукаря Комплектація: насадка-гребінь для бороди Комплектація: насадка-гребінь для волосся (2 шт.) Комплектація: щіточка для чищення Габарити в упаковці: 22.4 x 19.3 x 6.9 см Вага: 500 г Вага в упаковці: 580 г Колір: сріблястийВідгуки та питання про - Машинка для стрижки Philips HC7650/15
[[ getCurrentDecimal('4512') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4511') ]] ₴