Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал лез | |
| Тип | Набір для стрижки |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Кількість рівнів стрижки | 4 |
| Довжина стрижки, мм | 3 - 12 мм |
| Насадки | 4 насадки-гребені (3, 6, 9 и 12 мм) |
| Особливості | Петля для підвішування Ножиці в комплекті Потужність 7 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Довжина кабеля, м | 1.8 |
| Розміри, см | 18 х 6 х 6 |
| Вага, г | 480 |
| Колір | Сірий |