Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мастурбатор чашка Galaku TRAIL II Універсальний. Помаранчевий 988-1
| Виробник | |
| Країна-виробник товару | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 290 г |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | TPE ( термопластичный эластомер) |
| Колір | |
| Размер | Універсальний. |
| Страна-производитель | Китай |
Читати повністю
Сховати
Опис Мастурбатор чашка Galaku TRAIL II Універсальний. Помаранчевий 988-1
Багаторазовий нереалістичний чоловічий мастурбатор Galaku TRAIL II з мінливим рельєфом Sunlight Shower всередині з еластичного матеріалу еластомеру в пластиковому корпусі-чашці з отворами з боків для створення вакууму. Тип рельєфу Sunlight Shower: нормальний, пружний, грубий. Сумісний з лубрікантом на водній основі (всередині одноразовий пакетик з лубрікантом). Розмір: розмір корпусу 18 х 7 см., Розмір вкладки 16,5 х 6,5 см., Діаметр отвору 3 см. Вага: 290 грам. Матеріал: TPE (термопластичний еластомер), корпус - пластик. Упаковка: кольорова термозбіжна плівка-етикетка.
Відгуки та питання про - Мастурбатор чашка Galaku TRAIL II Універсальний. Помаранчевий 988-1
0.0
Всього відгуків:0
Мастурбатор чашка Galaku TRAIL II Універсальний. Помаранчевий 988-1
[[ getCurrentDecimal('715') ]] ₴