Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Країна-виробник товару | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 290 г |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | TPE ( термопластичный эластомер) |
| Колір | |
| Размер | Універсальний. |
| Страна-производитель | Китай |