Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASRock A520M-HVS
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Підтримка процесорів | AM4 socket 3rd Gen AMD Ryzen™ processors, and future AMD Ryzen™ processors with BIOS update |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| Частота оперативної пам'яті | 4733 MHz (OC) |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x Chassis Fan connector(s) |
| Контролер RAID | 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Ширина, мм | 201 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| Сокет | AM4 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD A520 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Тип BIOS | UEFI |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Висота, мм | 230 |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock A520M-HVS
Материнська плата A520M-HVS формату Micro-ATX. Оптимізація системних параметрів одним натисканням.
Друкована плата високої щільностіНовий дизайн друкованої плати зменшує зазори між шарами та захищає материнську плату від електричних замикань, спричинених вологістю.
Силовий дросель Premium 50AПроти традиційних дроселів, силові дроселі преміумкласу ASRock на 50 А ефективно збільшують струм насичення до трьох разів, забезпечуючи в такий спосіб підвищену та поліпшену напругу Vcore на материнській платі.
Призначення: звичайна Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AM4 socket 3rd Gen AMD RyzenTM processors, and future AMD RyzenTM processors with BIOS update Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD A520 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2667 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3800 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4533 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4666 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 4733 MHz (OC) Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC887 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8111H Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 4-pin 12В Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 4 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 1 х Clear CMOS джампер Інші коннектори: 2 x Chassis Fan connector(s) Тип BIOS: Ami Тип BIOS: UEFI Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 230 Ширина, мм: 201 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASRock A520M-HVS
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASRock A520M-HVS
[[ getCurrentDecimal('3195') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3195') ]] ₴