Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASRock B550M-HDV
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4733+ MHz (O.C.) |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4733 MHz |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 2 x Chassis Fan connector(s) |
| Тип BIOS | UEFI |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 230 |
| Ширина, мм | 201 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock B550M-HDV
6-фазна схема живленняСкладається з надійних компонентів і забезпечує рівномірне живлення ЦП. Також відкриває найширші можливості для розгону та підвищує продуктивність в іграх завдяки підтримці низьких температур.
Дроселі 50AПроти звичайних дроселів, прогресивні дроселі ASRock втричі швидше генерують струм насичення, покращуючи показники Vcore на материнській платі.
Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4)Підтримує наступне покоління накопичувачів PCI Express 4.0 M.2 SSD, може розвивати швидкість втричі вищу, ніж інтерфейс 3-го покоління, забезпечуючи надшвидке передавання даних.
Друкована плата високої щільностіНовий дизайн друкованої плати зменшує зазори між шарами та захищає материнську плату від електричних замикань, спричинених вологістю.
3 відеовиходиНа борту є три найпоширеніші відеовиходи: D-Sub + DVI + HDMI! Крім того, порт HDMI підтримує виведення відео у форматі 4K.
Повний захистДеякі компоненти материнської плати особливо чутливі до перепадів напруги, і надлишковий струм на них може призвести до миттєвого збою всієї системи. Технологія ASRock Full Spike Protection надійно захищає ці компоненти материнської плати від раптових перепадів напруги.
Live Update & APP ShopМагазин ASRock APP Shop створений для вашої зручності. Ми пропонуємо для завантаження різні застосунки та утиліти. Завдяки магазину застосунків ASRock APP Shop ваша материнська плата та ваша система завжди міститимуть останні версії ПЗ.
Призначення: звичайна Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2667 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3800 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4533 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4600+ MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 4666 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 4733+ MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4733 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC887 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8111H Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x DVI-D Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: DVI Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x Hyper M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 4-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 2 x Chassis Fan connector(s) Тип BIOS: Ami Тип BIOS: UEFI Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 230 Ширина, мм: 201 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v ЧотириВідгуки та питання про - Материнська плата ASRock B550M-HDV
[[ getCurrentDecimal('4469') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4367') ]] ₴