Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASRock B550M PHANTOM GAMING 4
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Підтримка SLI/CrossFire | AMD Quad CrossFireX Technology |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4733+ MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4733 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887/897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) |
| Тип BIOS | UEFI |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock B550M PHANTOM GAMING 4
Дизайн Phantom Gaming розроблений геймерами для геймерів! За чарівною зовнішністю міститься безліч функцій для геймерів і прогресивні геймерські можливості.
8-фазна схема живленняНадійні компоненти й абсолютно стабільне подання живлення на CPU. Крім того, завдяки зниженим температурам підвищується продуктивність, що важливо для прогресивних геймерів.
Дроселі 50 AПорівнюючи зі звичайними дроселями, передові дроселі ASRock втричі швидше генерують струм насичення, поліпшуючи показники Vcore на материнській платі.
Мідні верстви друкованої платиВнутрішні мідні шари забезпечують стабільність сигнальних трас і профілів потужності! А також забезпечують знижену температуру та підвищену енергоефективність під час оверклокінгу, зокрема новітніх модулів пам'яті DDR4 з екстремальною продуктивністю!
Два відеовиходиУ вашому розпорядженні відразу два часто використовувані відеовиходи, HDMI та DisplayPort, з яких можна виводити зображення на зовнішні пристрої.
Призначення: геймерська Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors Підтримка SLI/CrossFire: AMD CrossFire Підтримка SLI/CrossFire: AMD Quad CrossFireX Technology Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2667 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3800 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4533 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4533+ MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4666 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 4733+ MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4733 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC887/897 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8111H Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x Hyper M.2 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 2 x USB 2.0 Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x Power LED and Speaker Header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 2 x Addressable LED Headers Інші коннектори: 2 x RGB LED Headers Інші коннектори: 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) Тип BIOS: Ami Тип BIOS: UEFI Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASRock B550M PHANTOM GAMING 4
[[ getCurrentDecimal('5530') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5530') ]] ₴