Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASRock B650M PG LIGHTNING
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 GB |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 7000 Series/ 8000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 Key E (Wi-Fi) |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Тип мережевої карти | Dragon RTL8125BG |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) |
| Тип BIOS | 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock B650M PG LIGHTNING
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7200 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX Призначення: звичайна Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 7000 Series/ 8000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 Key E (Wi-Fi) (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B650 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 192 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 7200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC897 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Dragon RTL8125BG Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x DisplayPort 1.4 Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 2 x Antenna Mounting Points Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 1 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin) Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x Power LED and Speaker Header Інші коннектори: 1 x RGB LED Header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 1 x Thunderbolt AIC Connector Інші коннектори: 3 x Addressable LED Headers Інші коннектори: 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin) Тип BIOS: 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASRock B650M PG LIGHTNING
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASRock B650M PG LIGHTNING
[[ getCurrentDecimal('7274') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7274') ]] ₴