Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASRock B760M-HDV/M.2
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 12th / 13th/ 14th Generation Intel Core i9/ i7/ i5/ i3 processors and Intel |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 Key E (Wi-Fi) |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Dragon RTL8125BG |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable LED Headers |
| Тип BIOS | 128Mb AMI UEFI Legal BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 201 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock B760M-HDV/M.2
сокет - 1700, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 96 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7200 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI, внутрішні - 1 x M.2 2230 WiFi/BT, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX Призначення: звичайна Сокет: 1700 Підтримка процесорів: 12th / 13th/ 14th Generation Intel Core i9/ i7/ i5/ i3 processors and Intel Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 3.0 x1 PCI Express x1: 2 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 Key E (Wi-Fi) (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 96 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 7200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC897 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Dragon RTL8125BG Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x DisplayPort 1.4 Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 2 x Antenna Mounting Points Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2230 WiFi/BT Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin) Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x RGB LED Header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 2 x Chassis/Water Pump Fan Connectors Інші коннектори: 3 x Addressable LED Headers Тип BIOS: 128Mb AMI UEFI Legal BIOS Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 201 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 2 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASRock B760M-HDV/M.2
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASRock B760M-HDV/M.2
[[ getCurrentDecimal('5235') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5235') ]] ₴