Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME A620M-K
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| Сокет | AM5 |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD A620 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 х USB 3.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x Addressable Gen 2 headers |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 226 |
| Ширина, мм | 221 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME A620M-K
Материнські плати ASUS серії Prime спеціально розроблені для розкриття всього потенціалу процесорів AMD Ryzen серії 7000.
Володіючи надійною конструкцією живлення, комплексними рішеннями для охолодження та інтелектуальними можливостями налаштування, PRIME A620M-K надає користувачам і складальникам ПК низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих програмних і вбудованих функцій.
Призначення: звичайна Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD A620 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 96 ГБ Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Модель вбудованої графіки: Integrated Graphics Processor Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 х USB 3.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x AURA RGB headers Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x Front Panel Audio header (AAFP) Інші коннектори: 1 x S/PDIF out header Інші коннектори: 1 x speaker header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 1 x System Panel Header Інші коннектори: 2 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 226 Ширина, мм: 221 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME A620M-K
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME A620M-K
[[ getCurrentDecimal('5076') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5076') ]] ₴