Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B550M-A WIFI II
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Підтримка процесорів | AMD AM4 Socket Ryzen™ 3000, 4000 G-Series and 5000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4866 MHz (OC) |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| Інші коннектори | 2 x AURA RGB headers |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| Сокет | AM4 |
| M.2 | 1 шт. |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B550M-A WIFI II
Інноваційний дизайн, передові функційні можливості, ультрасучасна естетика, під'єднання до мережі наступного покоління. Prime B550M-A (Wi-Fi) — це нове визначення материнської плати.
Prime B550M-A (Wi-Fi) — це найкраще серед материнських плат, завдяки компонентам найвищої якості та проєктно-конструкторським можливостям Asus.
Prime B550M-A (Wi-Fi) використовує безпрецедентну й інноваційну конструкцію, щоб забезпечити стабільність і низьку температуру за повного завантаження програми та ігор.
Призначення: звичайна Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD AM4 Socket RyzenTM 3000, 4000 G-Series and 5000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 3.0 x1 PCI Express x1: 2 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2800 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3000 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4866 MHz (OC) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4866 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek HD audio codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x DVI-D Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: DVI Відеовиходи: HDMI USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Addressable Gen 2 header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x S/PDIF out header Інші коннектори: 1 x speaker header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 2 x 4-pin Chassis Fan header Інші коннектори: 2 x AURA RGB headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.2 Бездротовий зв'язок: Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 2 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B550M-A WIFI II
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME B550M-A WIFI II
[[ getCurrentDecimal('6894') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6894') ]] ₴