Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B650-PLUS WIFI
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 GB |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| Частота оперативної пам'яті | 7600+ MHz (O.C.) |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3 |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B650-PLUS WIFI
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7200 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 22110, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), ATX Призначення: звичайна Сокет: AM5 Підтримка процесорів: Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x16 mode) Слоти розширення: 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode) Слоти розширення: 2 x PCI-E 4.0 x1 PCI Express x1: 2 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x1 Модель чіпсета: AMD B650 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 192 ГБ Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Частота оперативної пам'яті: 5000 MHz Частота оперативної пам'яті: 5200 MHz Частота оперативної пам'яті: 5400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 5800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 7000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7600+ MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 7200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 1 х USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A) Зовнішні порти: 3 x USB 10Gbps Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 1 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x AURA RGB header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x Front Panel Audio header (AAFP) Інші коннектори: 1 x SPI TPM header (14-1pin) Інші коннектори: 1 x Thunderbolt (USB4) header Інші коннектори: 3 x 4-pin Chassis Fan headers Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.3 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 2 v Чотири PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B650-PLUS WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME B650-PLUS WIFI
[[ getCurrentDecimal('10265') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10265') ]] ₴