Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B660M-A D4-CSM
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| Підтримка ECC | немає |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel B660 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Intel GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 3 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B660M-A D4-CSM
Багатофункціональна материнська плата формату micro-ATX від Asus, яка входить в лінійку PRIME і за своєю природою відноситься до середнього класу. Вона побудована на базі чіпсета Intel B660, оснащена сокетом LGA 1700 і готова до роботи з найновішими багатоядерними процесорами Intel Core/Pentium/Celeron 12-го покоління. Як і в інших платах серії PRIME, акцент в ній зроблений на якості використовуваних матеріалів, надійності роботи і можливості поглибленого Налаштування.
Зокрема, використовується просунута система охолодження з радіаторами VRM і PCH, а також гібридні роз'єми для підключення кулерів і фірмове ПЗ Fan Xpert з просунутим рівнем контролю і налаштувань охолодження. Елементна база Asus PRIME B660M - K D4 спроектована з використанням якісних польових МОП-транзисторів, дроселів і конденсаторів. Розширений режим UEFI з лаконічним графічним інтерфейсом, безліччю поглиблених налаштувань і системою пошуку розв'язує руки тим користувачам, які вважають за краще самостійно контролювати і налаштовувати всі технічні нюанси.
Внутрішнє компонування включає в себе чотири роз'єми для установки ОЗП (максимальна швидкість 5333 МГц), два слоти M. 2 з підтримкою високошвидкісного інтерфейсу PCI-E 4.0, а також чотири порти для установки накопичувачів SATA 3 і слот PCI-E 16x для відеокарти. Все це робить її однаково цікавим варіантом як для використання в робочому комп'ютері, так і для установки в мультимедійну або ігрову систему.
Призначення: звичайна Сокет: 1700 Підтримка процесорів: 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1) Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: Intel B660 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 5333 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Модель вбудованої графіки: Integrated Graphics Processor Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Intel GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 2 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 3 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x 14-1 pin TPM connector Інші коннектори: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function Інші коннектори: 1 x AURA RGB header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x Front Panel Audio header (AAFP) Інші коннектори: 1 x LPT header Інші коннектори: 1 x S/PDIF out header Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Контролер RAID: Без контролера RAID Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Alder Lake PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B660M-A D4-CSM
[[ getCurrentDecimal('6394') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6348') ]] ₴