Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B760M-A-CSM
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | 1700 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 2 x M.2 |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 7200+ MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 3 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B760M-A-CSM
Материнські плати ASUS серії Prime розроблені для розкриття повного потенціалу процесорів Intel® CoreTM 13-го покоління. Завдяки надійній конструкції, комплексним рішенням для охолодження та інтелектуальним можливостям налаштування, PRIME B760M-A-CSM надає користувачам і тим, хто збирає комп'ютери своїми руками, цілий ряд можливостей для оптимізації продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення та мікропрограм.
Призначення: звичайна Сокет: 1700 Підтримка процесорів: 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode) Слоти розширення: 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x1 mode) Слоти розширення: 2 x M.2 PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 7200+ MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 7200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Модель вбудованої графіки: Integrated Graphics Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 2 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 3 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU fan connector Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x AAFP connector Інші коннектори: 1 x Aura RGB Strip Header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x LPT header Інші коннектори: 1 x S/PDIF Out connector Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 2 x 4-pin Chassis Fan header Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B760M-A-CSM
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME B760M-A-CSM
[[ getCurrentDecimal('7076') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7076') ]] ₴