Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B840M-A WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Сокет | AM5 |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | AMD B840 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1) |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 1 x HDMI |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3 |
| Контролер RAID | 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три |
| M.2 ver | 3 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B840M-A WIFI
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені експертами, щоб повністю розкрити потенціал процесорів AMD Ryzen TM 9000 серії. Материнська плата PRIME B840M-A WIFI надає користувачам і розробникам персональних комп'ютерів ряд оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограми. Він розроблений, щоб бути готовим до ПК із розширеним штучним інтелектом, пропонуючи потужність і підключення, необхідні для вимогливих додатків ШІ.
PRIME B840M-A WIFI має 8+2+1 фазну схему живлення з дискретними МОП-транзисторами, що забезпечує ефективне та стабільне живлення для процесорів AMD, а також стабільну продуктивність для повсякденного використання.
Комплексні можливості налаштування пам'яті є наріжним каменем материнських плат PRIME. PRIME B840M-A WIFI максимізує потенціал ваших модулів DDR5, від комплектів початкового рівня до надзвичайно швидкісних.
PRIME B840M-A WIFI пропонує загалом три слоти M.2, у тому числі два, які підтримують швидкість передачі даних до 64 Гбіт/с через PCIe 4.0, і один, який підтримує PCIe 3.0. Це забезпечує швидший час завантаження та завантаження програми з дисками ОС або програм.
Материнська плата PRIME B840M-A WIFI оснащена декількома вбудованими радіаторами та набором гібридних роз’ємів для вентиляторів, які забезпечують охолодження та стабільність системи під час інтенсивних робочих навантажень.
Вбудований WiFi 6E 5 технологія використовує переваги нещодавно доступного радіоспектру в діапазоні 6 ГГц. Завдяки втричі більшій смузі пропускання, ніж у діапазоні 2,4/5/6 ГГц, WiFi 6E забезпечує надвисоку швидкість бездротової мережі з покращеною пропускною здатністю та кращою продуктивністю в щільних бездротових середовищах.
Призначення: геймерська Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1) PCI Express x16: 3 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Модель чіпсета: AMD B840 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 7600 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-С) Зовнішні порти: 2 x DisplayPort Зовнішні порти: 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A) Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 3 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 1 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.0 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen2 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin Front Panel System header Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x CPU fan header Інші коннектори: 1 x Front panel audio header (F_AUDIO) Інші коннектори: 1 x S/PDIF out header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header (14-1 pin) Інші коннектори: 3 x 4-pin Chassis Fan headers Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.3 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v Чотири PCI Express x16 ver: 2 v Три M.2 ver: 3 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B840M-A WIFI
[[ getCurrentDecimal('8647') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('8647') ]] ₴