Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B850M-K
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Підтримка ECC | немає |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 mode) |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8400 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable RGB Gen 2 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Ширина, мм | 221 |
| Відеовиходи | HDMI |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B850M-K
Материнські плати серії ASUS Prime створені для максимально ефективного розкриття потенціалу процесорів AMD Ryzen 9000. Модель PRIME B850M-K пропонує широкі можливості оптимізації продуктивності завдяки інтуїтивно зрозумілим функціям у програмному та мікропрограмному забезпеченні. Плата готова до використання в складі AI-систем нового покоління, забезпечуючи необхідну потужність і підключення для ресурсоємних завдань зі штучним інтелектом.
Інтелектуальні технології AIСклад AI-рішень ASUS включає AI Advisor — віртуального технічного помічника, який допомагає оптимізувати продуктивність системи.
Цифрова система живленняМатеринська плата оснащена 8+2+1-фазною системою живлення з дискретними MOSFET-транзисторами, що забезпечує стабільне й ефективне живлення для процесорів AMD і стійку роботу системи у щоденному використанні.
Покращена продуктивність DDR5Плати серії PRIME традиційно вирізняються розширеними можливостями налаштування оперативної памʼяті. Модель B850M-K дозволяє повністю розкрити потенціал модулів DDR5 — як базових, так і високошвидкісних.
- Для модулів без підтримки EXPO доступна технологія ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), яка автоматично визначає чипи памʼяті й застосовує оптимальні налаштування.
- Для ентузіастів доступна повна підтримка AMD EXPO і розширені параметри для розгону памʼяті через UEFI.
Два слоти M.2 (до 128 Гбіт/с)Плата оснащена двома слотами M.2: один підтримує PCIe 5.0 із пропускною здатністю до 128 Гбіт/с, інший — PCIe 4.0. Це забезпечує швидке завантаження ОС та запуск застосунків.
Ефективне охолодженняPRIME B850M-K має кілька радіаторів і гібридні роз'єми для вентиляторів, що забезпечують стабільність системи навіть за високих навантажень.
Широкі можливості підключенняПлата підтримує новітній слот PCIe 5.0 і має широкий набір USB-розʼємів, включаючи порт USB Type-C.
Мережевий адаптер Realtek 2.5 GbІнтерфейс Realtek 2.5 Gb Ethernet знижує навантаження на процесор і забезпечує високу швидкість передачі даних (TCP/UDP), що сприяє плавній і швидкій роботі в мережі.
ПерсоналізаціяPRIME B850M-K пропонує зручний користувацький досвід: просту настройку BIOS, підтримку RGB-підсвічування для індивідуального оформлення системи.
BIOS FlashBackФункція BIOS FlashBack дозволяє оновлювати BIOS без встановлення процесора чи оперативної пам’яті. Просто запишіть файл BIOS на USB-накопичувач (FAT32), вставте його у спеціальний порт і натисніть кнопку.
Призначення: геймерська Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode) Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 mode) PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Модель чіпсета: AMD B850 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 8400 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5 GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A) Зовнішні порти: 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A) Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 5Gbps Колодки: 1 x USB 5Gbps Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU fan connector Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x Front panel audio header (F_AUDIO) Інші коннектори: 1 x S/PDIF out header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header (14-1 pin) Інші коннектори: 3 x Addressable RGB Gen 2 Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 221 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v П'ять PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B850M-K
[[ getCurrentDecimal('7916') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7916') ]] ₴