Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME H510M-R R2.0-SI
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Сокет | 1200 |
| Підтримка процесорів | Intel Core / Pentium Gold / Celeron під сокет LGA1200 для 10-го та 11-го покоління |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel H510 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | без М.2 інтерфейсу |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 1 x COM port header |
| Тип BIOS | 128Mb AMI UEFI Legal BIOS |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 213 |
| Ширина, мм | 188 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Rocket Lake |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME H510M-R R2.0-SI
Інноваційний дизайн, передові функціональні можливості, ультрасучасна естетика, мережеве підключення наступного покоління. PRIME H510M-R R2.0 - це нове визначення материнської плати.
PRIME H510M-R R2.0 - це найкраще серед материнських плат, завдяки компонентам найвищої якості та проєктно-конструкторським можливостям Asus.
PRIME H510M-R R2.0 використовує безпрецедентну та інноваційну конструкцію, щоб забезпечити стабільність і низьку температуру під час повного завантаження застосунків та ігор.
Призначення: звичайна Сокет: 1200 Підтримка процесорів: Intel Core / Pentium Gold / Celeron під сокет LGA1200 для 10-го та 11-го покоління Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: Intel H510 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Модель вбудованої графіки: Integrated Graphics Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 2 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: без М.2 інтерфейсу Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 4-pin 12В Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x COM port header Тип BIOS: 128Mb AMI UEFI Legal BIOS Контролер RAID: Без контролера RAID Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 213 Ширина, мм: 188 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Comet Lake (Збірка) Покоління процессора: Rocket Lake PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v ЧотириВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME H510M-R R2.0-SI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME H510M-R R2.0-SI
[[ getCurrentDecimal('4064') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3984') ]] ₴