Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
В наявності
Код:003156212
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 МГц |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| Інші коннектори | 1 x SPI TPM header |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 170 |
| Ширина, мм | 170 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
PRIME H610I-PLUS D4-CSM — материнська плата з чіпсетом Intel H610. Оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, виконана у форм-факторі Mini ITX, а тому оптимізована для компактних систем.
Передбачає встановлення процесорів Intel Core 12-го покоління. Для підключення периферійних пристроїв, накопичувачів має широкий набір інтерфейсів: M.2, Realtek 1Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1. Для периферійних пристроїв передбачені HDMI, VGA, DP.
Комплексне охолодження забезпечує радіатор VRM, PCH та утиліта Fan Xpert. Всебічний захист системи гарантує фірмове рішення 5X Protection III.
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
[[ getCurrentDecimal('6476') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6473') ]] ₴