Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 МГц |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| USB | USB 3.2 |
| Висота, мм | 170 |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Відеовиходи | HDMI |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| Інші коннектори | 1 x SPI TPM header |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Ширина, мм | 170 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
PRIME H610I-PLUS D4-CSM — материнська плата з чіпсетом Intel H610. Оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, виконана у форм-факторі Mini ITX, а тому оптимізована для компактних систем.
Передбачає встановлення процесорів Intel Core 12-го покоління. Для підключення периферійних пристроїв, накопичувачів має широкий набір інтерфейсів: M.2, Realtek 1Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1. Для периферійних пристроїв передбачені HDMI, VGA, DP.
Комплексне охолодження забезпечує радіатор VRM, PCH та утиліта Fan Xpert. Всебічний захист системи гарантує фірмове рішення 5X Protection III.
Призначення: звичайна Сокет: 1700 Підтримка процесорів: 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: Intel H610 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2800 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3000 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Максимальна частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek HD audio codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x V-M.2 slot (Key E) Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 2.0 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 4-pin для вентилятора: 1 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin Chassis Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x Mono-out header Інші коннектори: 1 x SMBus header Інші коннектори: 1 x speaker header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Тип BIOS: 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Контролер RAID: Без контролера RAID Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Mini ITX Висота, мм: 170 Ширина, мм: 170 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Alder Lake PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PRIME H610I-PLUS D4-CSM
[[ getCurrentDecimal('6574') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6574') ]] ₴